Wszystkie nasze nowości wraz ze zdjęciami znajdziesz na naszym funpage'u na facebooku:
https://pl-pl.facebook.com/pages/Sylvix-Design/513023592067929

15 styczeń 2013 - Dostawa nowych zapięć i nakładek do systemu Regaliz. Na zdjęciach poniżej prezentujemy niektóre z nich .11 styczeń 2013 - Dostawa kulek, zawieszek z ceramiki. Elementy dostępne w różnych formach i kolorach. Wyrób polski.


9 styczeń 2013 - Nowość w rzemieniach. Posiadamy w sprzedaży rzemienie do systemu Regaliz, z kryształkami oraz przeszywane w róznych kolorach.


7 styczeń 2013 - Posiadamy w sprzedaży ćwieki o różnych kształtach i w różnych kolorach.


23 listopad 2012 - Dostawa nowych wzorów kulek ceramicznych, wypalanych ręcznie w Polsce. Wysoka jakość. W ofercie posiadamy równiesz niepowtarzalne wzory zawieszek i kolczyków. Kolekcja unikatowa.

16 październik 2012 - Dostawa podstaw do oprawy kaboszonów, różne wzory, kolory i rozmiary.

15 październik 2012 - Nowa komoda i ... NOWOŚCI. Wśród nowości znajdą Państwo u nas płaską masę perłową zdobioną kwiatuszkami, nowe kolory rzemieni skórzanych 2mm i 3mm, większy wybór w elementach złoto, stare złoto i miedź, większy wybór w kamieniach naturalnych.

10 październik 2012 - W dalszym ciągu promujemy system Regaliz, większy wybór w prostokątnych rzemieniach (kolory i rozmiary), dużo nowych przekładek z dużym otworem, które można wykorzystać nie tylko przy systemie Regaliz, nowe wzory końcówek. Wszytkie te elementy wykonane są ze stopu cynku.

4 październik 2012 - Szeroki wybór podstaw do broszek: podłużne, z miseczką, z podstawą do przyklejenia oraz z kółeczkami do dopięcia. W ofercie posiadamy również duże agrafki do szala.

22 sierpień 2012 - W naszej ofercie znajdziecie również rzemienie szyte, imitacja skóry węża, wersja lakierowana, grubość 7mm. Idealne na bransoletki. Ceny niższe niż w internecie. Uzupełniliśmy również ofertę o płaskie i okrągłe rzemienie plecione 5mm, w różnej kolorystyce.


22 sierpień 2012 - Dostawa nowych rzemieni szytych wersja matowa. Jest to nowość na polskim rynku, u nas dostępna w cenach niższych niż w internecie. Grubość rzemienia 7mm, posiadamy również do nich odpowiednie końcówki.


14 sierpień 2012 - Informujemy naszych klientów, iż od sierpnia posiadamy w sprzedaży grube prostokątne rzemienie w dwóch rozmiarach oraz pasujące do nich nakładki i końcówki z zapięciem (magnetyczne, przekładkowe oraz typu zegarkowego). Przykład na zdjęciu poniżej.